Kontaktid: +3725040260, produtsent(at)juhtimisaju.ee
Vaata Regio saadet
JuhtimisAju telemangu rahastab Ettevotluse Arendamise Sihtasutus
JuhtimisAju telemangu rahastatakse EL toukefondidest
Marko blog

Marko blog: Otsime järgmise hooaja juhtimisajusid

Ahoi JuhtimisAju sõbrad ja fännid! Kodumaal sündinud telesarja teine telehooaeg on selja taga. Juhul kui soovite järgmisel aastal ise kampa lüüa, siis võtke meie tiimiga ühendust e-posti aadressil produtsent(ätt)juhtimisaju.ee - otsime nii uusi võistkondi kui ka kaasusfirmasid, kus juhtimisülesandeid lahendada.

Põnevust on olnud iga osapoole jaoks - nii võistlejad kui ka kaasusfirmad on silmade särades kinnitanud, et tegemist on olnud väärt kogemusega.

Tänaseks on toimunud 32 saadet Eesti tuntud firmades: 

- Selle aasta kaasusfirmadeks olid: Eesti Post, Estiko Plastar, Regio, Tallinna Vesi, IT Kolledž, Medicum Lasnamäe Tervisekeskus, Tele2, Baltika, SEB Pank, Krimelte, Microlink, Eesti Raudtee, Väo Elektrijaam, Rahvusraamatukogu, Elion ja Elisa.

- Mullu külastasime: Eesti Energiat, Hansapank Eestit, Tallinna Sadamat, Ragn Sells Eestit, Kalevi Sokolaadivabrikut, Elcoteq Tallinnat, G4S Eestit, Eesti Päevalehte, Reval Hotel Olümpiat, Skype'i, Premia Tallinna Külmhoonet, Saksa Autot, Eesti Rahvusringhäälingut, Fazer Amicat ja TNT Eestit.

Juhtimisülesannete ampluaa on varieerunud juhi igapäevatöö servast serva. On tegeletud ideede otsimise, motiveerimise, eestvedamise, kontrollimise, strateegia, kulude kontrollimisega jne.

Oleme selgitanud kahed võitjad. Selle aasta võitjatiim tuli Elisast - Jaanus Treilmann, Andrus Kaarelson ja Martin Bahovski said selle eest võimaluse minna külastama  Singapuri uuenduslikke firmasid. Eelmise aasta võitjatiim Riigikantselei Strateegiabüroost - Keit Kasemets, Klas Klaas ja Oliver Väärtnõu käisid auhinnareisil Londonis, kus kuulasid juhtimisgurude esinemisi.

Marko - www.rillo.ee

 

Marko Rillo