Kontaktid: +3725040260, produtsent(at)juhtimisaju.ee
Vaata Regio saadet
JuhtimisAju telemangu rahastab Ettevotluse Arendamise Sihtasutus
JuhtimisAju telemangu rahastatakse EL toukefondidest
Marko blog

Marko blog: JuhtimisAju auhinnareis Singapuri

JuhtimisAju telemängu selle hooaja võitjad sõidavad auhinnareisile Singapuri nädalasele innovatsiooniseminarile, mille käigus külastatakse uuenduslikke firmasid.

Singapur on rikas, samas väike riik. Olles tuntud sadam ja Aasia ettevõtluskeskus, oli sealne SKP inimese kohta enne kriisi 1,25 korda suurem kui USA oma. Singapur on pindalalt kui 2/3 Hiiumaast, elanikke 4,8 miljonit. Tulemuseks on hästi suur huvitavate ettevõtete kogum. Usume, et Singapuris on väga palju õppida rahvusvahelistumise, müügi ja efektiivsuse alal. Uuenduslikkust on igal sammul.

Reisi taga on Aavo Kokk ja Teet Jagomägi. Nad on varasemalt korraldanud analoogseid firmajuhtide reise Portugali, Hollandisse, Saksamaale ja Šveitsi. Tänaseks on ennast reisile kirja pannud 18 osalejat. Alltoodult info, mille Aavo ja Teet on koos Mikk Tammega reisi kohta kokku pannud. Kellel on soovi samuti 29. mai - 6. juunil JuhtimisAju võitjatega kampa lüüa ja maakera kuklapoolele lennata, andke teada!

Vöcanic. Kas kliendid räägivad Sinu firmast? Kas tead, mida nad räägivad? Kas kuulad neid? Kas usud, et sõbralt kuuldav soovitus on parim võimalik reklaam? Vöcanic on Aasia esimene word-of-mouth turunduse agentuur. Nad aitavad oma klientidel strateegiliselt läheneda sellele uudsele reklaamiviisile.
www.vocanic.com

Eu Yan Sang. 130 aasta vanuse Singapuri juhtiva Hiina-meditsiini äri. Kuidas Eu Yan Sang suutis end uuesti leida ning muutuda tänapäevases kiires maailmas kasulikuks. Mida tehti tootevalikus, brändingus, müügis? Mida uut leiutati? Kuidas saavutati rahvusvaheline edu?
www.euyansang.com

MindValley. Firma, mis valiti 2008. aastal maailma 25 kõige demokraatlikuma töökorraldusega ettevõtte hulka. Asudes Kuala Lumpuris, suudab tööle meelitada noori talente kõikjalt maailmast, töötades maailmaäri äärealadel, osaleb rahvusvahelises kirjastamis- ja turundusäris läbi interneti. Kuidas olla demokraatlik tööandja? Kuidas meelitada talente? Kuidas olla edukas asukohast hoolimata?
www.mindvalley.com

First Meta. Kas tead, mis on Second Life? Second Life on virtuaalmaailm, kus viimaste hinnangute järgi tehakse tehinguid miljardite kroonide eest.. Kas kujutad ette, kuidas osa sellest enda ärisse tuua? First Meta on ettevõte, mis esimesena maailmas pakub krediitkaarte virtuaalmaailmades.
www.firstmeta.com

Geek Terminal. Uudne kontseptsioon mobiilse kontori, söögikoha, müügisaali, seminariruumi, hotelli ja lennule registreerimise toomisest ühte asukohta. Üks huvitavamaid aspekte selles äris on, et pea kõik strateegilise tähtsusega ressursid on Geek Terminalil kasutada partnerlepingute alusel.
www.geekterminal.com

Kelly Services. Singapuri juhtivaid värbamisfirmasid, kus kuuleme Aasias kasutatavatest uudsetest värbamis- ja peronalijuhtimispraktikatest ning kuulame firma äriarendusjuhi pikaajalisel kogemusel põhinevaid arusaamu, kuidas saavutada uuendusi väga formaalse organisatsioonikultuuriga Aasias.
www.kellyservices.com

Donut Empire. Ilma laenurahata, väikese investeeringuga eristuva strateegiaga ülikiiresti arenev kuklifirma. Õpime neilt, kuidas uuendusliku ja põhimõttekindla strateegiaga on võimalik saavutada edu ka turul, mis tundub konkurentide poolt hõivatud olevat.
www.donutempire.com.sg

Keppel - maailma suurim puurtornide ehitaja. www.kepcorp.com

Marko - www.rillo.ee
Marko Rillo