Kontaktid: +3725040260, produtsent(at)juhtimisaju.ee
Vaata Regio saadet
JuhtimisAju telemangu rahastab Ettevotluse Arendamise Sihtasutus
JuhtimisAju telemangu rahastatakse EL toukefondidest

Mis on JuhtimisAju telemäng?

JuhtimisAju telemäng toob praktilise juhtimiskoolituse klassiruumist välja ja pakub kõigile võimalust täiendada oma juhtimisalaseid teadmisi Eesti parimate ettevõtete igapäevatöös esinevate konkreetsete probleemide najal.

- 2008. hooajal külastasime: Eesti Energiat, Hansapank Eestit, Tallinna Sadamat, Ragn Sells Eestit, Kalevi Sokolaadivabrikut, Elcoteq Tallinnat, G4S Eestit, Eesti Päevalehte, Reval Hotel Olümpiat, Skype'i, Premia Tallinna Külmhoonet, Saksa Autot, Eesti Rahvusringhäälingut, Fazer Amicat ja TNT Eestit.
- 2009. aasta kaasusfirmadeks on: Eesti Post, Estiko Plastar, Regio, Tallinna Vesi, IT Kolled˛, Medicum Lasnamäe Tervisekeskus, Tele2, Baltika, SEB Pank, Krimelte, Microlink, Eesti Raudtee, Väo Elektrijaam, Rahvusraamatukogu ja Elion

Kokku saab saatesarjas mõõtu võtta 16 võistkonda. Igas mängus lähevad kaks kolmeliikmelist tiimi ühte Eesti tuntud firmasse, mille tippjuht annab neile ülesande. Mõlemal võistkonnal on napilt 2 tundi, et firma töötajate, klientide ja koostööpartneritega vesteldes leida lahendus, mida 2 minut vältel ˛üriile esitada.

Saate lõpus annab asjatundjatest koosnev ˛ürii oma hinnangu, kumma võistkonna lahendus tunnistada paremaks. Võistkonnad, kes võidavad kaheksa saadet, liiguvad edasi veerandfinaalidesse, kus neid ootab ees juba pisut keerulisem probleem. Seejärel toimuvad poolfinaalid ja saatesarja üldvõitjaks tuleb muidugi võistkond, kes jääb peale finaalsaates.

Finaalsaate võitjaid pärjatakse priipääsmega ühele eesrindlikule juhtimiskonverentsile!

Firmajuhile - kui tahad oma ülesande välja pakkuda?

JuhtimisAju telemäng otsib saatesarja omanäolisi organisatsioone ja eripalgelisi juhtimisülesandeid. Juhul kui leiad, et Sinu firmas tuleb rinda pista mõne huvitava teemaga, siis võta meiega ühendust.

Üheskoos mõtleme välja, et kuidas sõnastada pähkel nii, et nii võistlejatel kui ka vaatajatel oleks huvitav seda lahendada. Samas aitame ettevõttesse kutsuda sellise võistkonna ja professionaalse ˛ürii, et võiks leida ülesande lahendamiseks sääraseid lahendusi, mille peale Sa seni ise veel polegi mõelnud. Võta meiega ühendust: produtsent (ät) juhtimisaju.ee

Tegevushimulistele - kui soovid võistlema tulla?

2009. aasta kevadel tuleb Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse rahastamisel ekraanile juhtimisalase telemängu teine hooaeg. Tule ja löö kaasa!

Lisainfo saate kohta:
- JuhtimisAju lehekülg inglise keeles: http://www.management-brains.com/
- JuhtimisAju 2008 hooaeg IMDB andmebaasis
- JuhtimisAju 2009 hooaeg IMDB andmebaasis
- JuhtimisAju fännilehekülg Facebookis

Sponsorid

JuhtimisAju telemäng otsib sponsoreid, kellele pakume logokohta meie koduleheküljel, võimalust välja anda omapoolseid auhindu sarjas osalenud võistkondadele ning televaatajatele ja võimalust saada mainitud saate lõputiitrites. Kõikvõimalik abi on väga oodatud.

JuhtimisAju telemäng sünnib Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse idee järgi ja eestvedamisel

Idee autor ja rahastaja: Ettevotluse Arendamise Sihtasutus

Juriidiline info

JuhtimisAju on registreeritud kaubamärk. JuhtimisAju telemängu kontseptsioon on kaitstud vastavalt autoriõiguse sätetele nii stsenaristide ühingus kui ka USA kongressi raamatukogus: Copyright "A" 2008 Writers Guild of America, West WGAw #1292255 and by U.S. Copyright Office of the Library of Congress case #1-81169791. Kõik õigused reserveeritud.

Vastavalt Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega sõlmitud kokkuleppele näeme meeleldi salvestuste laialdast taasesitamist parimate juhtimispraktikate juurutamiseks ja kasutamist õppetööl. Salvestiste koopiate saamiseks võtke meiega ühendust: produtsent (ät) juhtimisaju.ee