Kontaktid: +3725040260, produtsent(at)juhtimisaju.ee
Vaata Regio saadet
JuhtimisAju telemangu rahastab Ettevotluse Arendamise Sihtasutus
JuhtimisAju telemangu rahastatakse EL toukefondidest

Kas saame ka osaleda?

Firmajuhile - kui tahad oma ülesande välja pakkuda?

JuhtimisAju telemäng otsib saatesarja omanäolisi organisatsioone ja eripalgelisi juhtimisülesandeid. Juhul kui leiad, et Sinu firmas tuleb rinda pista mõne huvitava teemaga, siis võta meiega ühendust.

Üheskoos mõtleme välja, et kuidas sõnastada pähkel nii, et nii võistlejatel kui ka vaatajatel oleks huvitav seda lahendada. Samas aitame ettevõttesse kutsuda sellise võistkonna ja professionaalse ˛ürii, et võiks leida ülesande lahendamiseks sääraseid lahendusi, mille peale Sa seni ise veel polegi mõelnud. Võta meiega ühendust: produtsent (ät) juhtimisaju.ee

Tegevushimulistele - kui soovid võistlema tulla?

2009. aasta kevadel tuleb Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse rahastamisel ekraanile juhtimisalase telemängu teine hooaeg. Võtted algavad detsembris-jaanuaris. Tule ja löö kaasa!

 

* Sa oled aktiivne tegutseja, kellel on palju uusi ideid?
* Soovid ise kogeda kuidas juhitakse Eesti tippettevõtteid?
* Ihaldad võita külastuse ühele asjalikule konverentsile?
* Sinu firmas on veel Sinusarnaseid, et moodustada 3-liikmeline tiim?

Juhul kui soovid mängus võistelda, siis anna endast teada! JuhtimisAju telemäng otsib hooaja saadetesse 16 kolmeliikmelist võistkonda, kes esindavad oma organisatsioone. Kõik saates osalejad peaksid olema avatud suhtlejad. Abi on juhtimisalastest algteadmistest ja või mõningasest praktilisest juhtimiskogemusest keskastme juhina.

Võistlejatele on see ideaalne võimalus ennast näidata. Osalemine võtab tiimi esindajatel 1 päeva vooru kohta - seega, kui olete edukas ja pääsete finaali, siis kokku vaid 4 päeva (kaheksandik-, veerand-, poolfinaal ja finaal).

Iga kord on võimalik pääseda ühe huvitava Eesti organisatsiooni suletud uste taha, et vaadata, mis küsimustega seal igapäevaselt tegeletakse. Esinduslikult züriilt saab tagasisidet, mille abil parandada juhtimisalaseid oskusi. Ühtlasi saab panna oma võistkonna proovile teistega. Kõik see teeb saatesarjast ühe kõige omapärasema juhtimiskoolituse.

Teeme võistkondade seas valiku kasutades kahte kriteeriumit: 1) et saada kokku mitmekesised tiimid, kus oleksid haritud ja aktiivsed osalejad, kelle pakutud tulemustest oleks firma juhtidel suurim kasu ja 2) garanteerimaks, et gruppide valikul firmad ei satuks omaenda ettevõttesse, otseste konkurentide, koostööpartnerite ega klientide juurde.

Registreerimiseks saatke võistkonnaliikmete CV-d e-posti aadressile: produtsent(ät)juhtimisaju.ee - vajame neid kindlasti saate ettevalmistamisel.

Saatesse pääsevad vaid 16 registreerinud võistkonda!