Kontaktid: +3725040260, produtsent(at)juhtimisaju.ee
Vaata Regio saadet
JuhtimisAju telemangu rahastab Ettevotluse Arendamise Sihtasutus
JuhtimisAju telemangu rahastatakse EL toukefondidest

Marko blog: JuhtimisAjud blogivad Singapuri kogemustest

JuhtimisAju telemängu võitjatiimi liikmed on hakanud pajatama oma Singapuri-sõidu kogemustest - loe täpsemalt, et kuidas JuhtimisAjud arenevad selle lingi all:

http://juhtimisajud.blogspot.com/

JuhtimisAju bossike


Marko blog: Otsime järgmise hooaja juhtimisajusid

Ahoi JuhtimisAju sõbrad ja fännid! Kodumaal sündinud telesarja teine telehooaeg on selja taga. Juhul kui soovite järgmisel aastal ise kampa lüüa, siis võtke meie tiimiga ühendust e-posti aadressil produtsent(ätt)juhtimisaju.ee - otsime nii uusi võistkondi kui ka kaasusfirmasid, kus juhtimisülesandeid lahendada.

Põnevust on olnud iga osapoole jaoks - nii võistlejad kui ka kaasusfirmad on silmade särades kinnitanud, et tegemist on olnud väärt kogemusega.

Tänaseks on toimunud 32 saadet Eesti tuntud firmades: 

- Selle aasta kaasusfirmadeks olid: Eesti Post, Estiko Plastar, Regio, Tallinna Vesi, IT Kolledž, Medicum Lasnamäe Tervisekeskus, Tele2, Baltika, SEB Pank, Krimelte, Microlink, Eesti Raudtee, Väo Elektrijaam, Rahvusraamatukogu, Elion ja Elisa.

- Mullu külastasime: Eesti Energiat, Hansapank Eestit, Tallinna Sadamat, Ragn Sells Eestit, Kalevi Sokolaadivabrikut, Elcoteq Tallinnat, G4S Eestit, Eesti Päevalehte, Reval Hotel Olümpiat, Skype'i, Premia Tallinna Külmhoonet, Saksa Autot, Eesti Rahvusringhäälingut, Fazer Amicat ja TNT Eestit.

Juhtimisülesannete ampluaa on varieerunud juhi igapäevatöö servast serva. On tegeletud ideede otsimise, motiveerimise, eestvedamise, kontrollimise, strateegia, kulude kontrollimisega jne.

Oleme selgitanud kahed võitjad. Selle aasta võitjatiim tuli Elisast - Jaanus Treilmann, Andrus Kaarelson ja Martin Bahovski said selle eest võimaluse minna külastama  Singapuri uuenduslikke firmasid. Eelmise aasta võitjatiim Riigikantselei Strateegiabüroost - Keit Kasemets, Klas Klaas ja Oliver Väärtnõu käisid auhinnareisil Londonis, kus kuulasid juhtimisgurude esinemisi.

Marko - www.rillo.ee

 

Marko Rillo


Marko blog: JuhtimisAju telemängu 2009. hooaja lõplik tabeliseis

JuhtimisAju telemängu 2009. hooaeg on kohe selja taga. Panen siia kõigile huvilistele vaatamiseks välja lõpliku tabeliseisu. Siit saab meenutada, kes olid kõik selle hooaja kaasusfirmad, mis ülesandeid me nende juures lahendasime ja ühtlasi alla laadida ka kõikide saates osalenud võistkondade powerpoint esitlused. Kes peab oma ülemusi mõne uue ideega rabama, saab neist materjalidest võib-olla uusi ideid?

Enne kui võitjameeskond Elisa Singapuri oma auhinnareisile läheb, toimub selle nädala reedel veel JuhtimisAju 2009. hooaja viimane saade, kus läheme neile külla ja lahendame ühe äraspidise ülesande, kus enda rammu näitavad senised tarkade klubi ehk zürii liikmed - vaatame, et kuidas Peeter Võrk, Kaido Väljaots ja Rein Riisalu  hakkama saavad kui peavad ise ülesandeid lahendama.

Firma -
klõpsa saate vaatamiseks
Ülesanne -
klõpsa saate kokkuvõtte lugemiseks
Võitjad -
klõpsa esitluse allalaadimiseks
Tubli teine koht - klõpsa esitluse allalaadmiseks
Eesti Post Kuidas suurendada postisaadetiste müüki Kalevi Šokolaadivabrik Büroomaailm
Estiko Plastar  Kuidas vähendada kulusid tellimuse kohta Nõo Lihatööstus  Regio
Regio Kuidas panna inimesi töövaba päeva võtma Püssirohukelder TÜ Raamatukogu 
Tallinna Vesi Kuidas populariseerida kraanivett joogiveena  Elisa Exact
IT Kolledž  Kuidas rahvusvahelistuda õpet ERI Kinnisvara Arengufond
Medicum Mis otsuseid teha kulude kokkuhoiuks ja tulude suurendamiseks MicroLink Profimeedia
Tele2 Kuidas populariseerida mobiilset internetti Resta Sisekaitse-akadeemia
Baltika Kuidas suurendada klienditeenindajate pühendumist If Kindlustus  Swedbank
SEB Pank Klienditeeninduse kvaliteedi hoidmine MicroLink ERI Kinnisvara
Krimelte Ehitusvahu eksport uutesse sihtriikidesse If Kindlustus Kalevi Šokolaadivabrik
MicroLink Töötajate motiveerimine tootearendusega tegelema Nõo Lihatööstus Püssirohukelder
Eesti Raudtee Kaubamahtude suurendamise alternatiivide analüüsimine Elisa Resta
Väo Elektrijaam Hankeprotsesside ümberhindamine ja uute tooraine allikate otsimine Elisa MicroLink
Rahvus-raamatukogu Raamatukogu koostöö erafirmadega If Eesti Kindlustus Nõo Lihatööstus
Elion Järgmise Elioni killer app väljapakkumine Elisa If Eesti Kindlustus
Elisa- saade võitjate juures Missuguseid teenuseid hakata pakkuma äriklientidele Tarkade klubi esitlus  -

Marko - www.rillo.ee
Marko Rillo


Marko blog: JuhtimisAju auhinnareis Singapuri

JuhtimisAju telemängu selle hooaja võitjad sõidavad auhinnareisile Singapuri nädalasele innovatsiooniseminarile, mille käigus külastatakse uuenduslikke firmasid.

Singapur on rikas, samas väike riik. Olles tuntud sadam ja Aasia ettevõtluskeskus, oli sealne SKP inimese kohta enne kriisi 1,25 korda suurem kui USA oma. Singapur on pindalalt kui 2/3 Hiiumaast, elanikke 4,8 miljonit. Tulemuseks on hästi suur huvitavate ettevõtete kogum. Usume, et Singapuris on väga palju õppida rahvusvahelistumise, müügi ja efektiivsuse alal. Uuenduslikkust on igal sammul.

Reisi taga on Aavo Kokk ja Teet Jagomägi. Nad on varasemalt korraldanud analoogseid firmajuhtide reise Portugali, Hollandisse, Saksamaale ja Šveitsi. Tänaseks on ennast reisile kirja pannud 18 osalejat. Alltoodult info, mille Aavo ja Teet on koos Mikk Tammega reisi kohta kokku pannud. Kellel on soovi samuti 29. mai - 6. juunil JuhtimisAju võitjatega kampa lüüa ja maakera kuklapoolele lennata, andke teada!

Vöcanic. Kas kliendid räägivad Sinu firmast? Kas tead, mida nad räägivad? Kas kuulad neid? Kas usud, et sõbralt kuuldav soovitus on parim võimalik reklaam? Vöcanic on Aasia esimene word-of-mouth turunduse agentuur. Nad aitavad oma klientidel strateegiliselt läheneda sellele uudsele reklaamiviisile.
www.vocanic.com

Eu Yan Sang. 130 aasta vanuse Singapuri juhtiva Hiina-meditsiini äri. Kuidas Eu Yan Sang suutis end uuesti leida ning muutuda tänapäevases kiires maailmas kasulikuks. Mida tehti tootevalikus, brändingus, müügis? Mida uut leiutati? Kuidas saavutati rahvusvaheline edu?
www.euyansang.com

MindValley. Firma, mis valiti 2008. aastal maailma 25 kõige demokraatlikuma töökorraldusega ettevõtte hulka. Asudes Kuala Lumpuris, suudab tööle meelitada noori talente kõikjalt maailmast, töötades maailmaäri äärealadel, osaleb rahvusvahelises kirjastamis- ja turundusäris läbi interneti. Kuidas olla demokraatlik tööandja? Kuidas meelitada talente? Kuidas olla edukas asukohast hoolimata?
www.mindvalley.com

First Meta. Kas tead, mis on Second Life? Second Life on virtuaalmaailm, kus viimaste hinnangute järgi tehakse tehinguid miljardite kroonide eest.. Kas kujutad ette, kuidas osa sellest enda ärisse tuua? First Meta on ettevõte, mis esimesena maailmas pakub krediitkaarte virtuaalmaailmades.
www.firstmeta.com

Geek Terminal. Uudne kontseptsioon mobiilse kontori, söögikoha, müügisaali, seminariruumi, hotelli ja lennule registreerimise toomisest ühte asukohta. Üks huvitavamaid aspekte selles äris on, et pea kõik strateegilise tähtsusega ressursid on Geek Terminalil kasutada partnerlepingute alusel.
www.geekterminal.com

Kelly Services. Singapuri juhtivaid värbamisfirmasid, kus kuuleme Aasias kasutatavatest uudsetest värbamis- ja peronalijuhtimispraktikatest ning kuulame firma äriarendusjuhi pikaajalisel kogemusel põhinevaid arusaamu, kuidas saavutada uuendusi väga formaalse organisatsioonikultuuriga Aasias.
www.kellyservices.com

Donut Empire. Ilma laenurahata, väikese investeeringuga eristuva strateegiaga ülikiiresti arenev kuklifirma. Õpime neilt, kuidas uuendusliku ja põhimõttekindla strateegiaga on võimalik saavutada edu ka turul, mis tundub konkurentide poolt hõivatud olevat.
www.donutempire.com.sg

Keppel - maailma suurim puurtornide ehitaja. www.kepcorp.com

Marko - www.rillo.ee
Marko Rillo


Page 1 / 5 (1 - 4 of 19 Total) Next Page Last Page